A A A

Rodzaje klas

Dokonując rezerwacji miejsca w samolocie mamy do wyboru klasę ekonomiczną, pierwszą oraz biznes.

Klasa ekonomiczna – oferuje podstawowy zakres udogodnień. W zależności od  rodzaju linii lotniczych klasa ekonomiczna też może się różnić. W większości linii lotniczych fotele mają możliwość regulacji. W zależności od czasu i długości trwania lotu podawane są posiłki. Może to byś śniadanie, lunch czy też obiad. Jeśli rejs trwa dłuższy okres czas, wówczas załoga stara się go umilać oferując pasażerom programy rozrywkowe.
Niektóre linie lotnicze nie oferują darmowych posiłków w tej klasie, wówczas są one wydawane za ustalona opłatą.

Klasa biznes - oferuje znacznie więcej udogodnień pasażerom, tak by zapewnić jak największy komfort lotu.  Regulowane, duże fotele, wygodne kabiny pasażerskie oraz duża przestrzeń jaka przysługuje każdemu pasażerowi sprawia, że lot upływa w błogiej atmosferze. Dodatkowo podawane są  bezpłatne posiłki oraz  na wyposażeniu pasażerów jest dodatkowy sprzęt audio. Osoby lecące w tej klasie mają prawo do zabrania na pokład większego bagażu podręcznego niż w klasie ekonomicznej.
Niezależnie od linii jakie się wybrało można liczyć na najwyższy poziom obsługi.

Klasa pierwsza -  w tej klasie podróżują osoby stawiające na pierwszym miejscu prywatność i wygodę oraz ceniące najwyższy poziom obsługi. Fotele są wykonane z najwyższej jakości materiałów, można je rozłożyć dodatkowo do pozycji leżącej. Dla pasażerów tej klasy również na lotnisku przygotowane są specjalne miejsca VIP, gdzie mogą odpocząć lub nawet  wsiąść prysznic. Posiłki są przygotowywane przez najbardziej utalentowanych kucharzy. Można skosztować najbardziej wykwintnych potraw. Wszystko po to by podróż minęła w jak najlepszej atmosferze

Reklama Reklama Reklama Reklama